Loading...

Modelowanie sylwetki za pomocą ubioru

Kupując ubranie najczęściej wybieramy takie, w którym się dobrze czujemy. Ważnym wyznacznikiem jest także to, jak prezentujemy się w danym ubraniu. Wbrew pozorom kupno odzieży nie jest najprostszym zadaniem. W szczególności dotyczy to kobiet.

Największy problem istnieje podczas określenia rodzaju sylwetki. W zależności od tego trzeba bowiem dopasować strój. Warto bowiem pamiętać, że za pomocą prawidłowego dopasowania stroju, można znacząco zmienić proporcje sylwetki. W ten sposób można np.

optycznie wydłużyć nogi czy zamaskować zbyt masywne uda. Jednakże początkowo dobór stroju może być prawdziwym wyzwaniem. Niekiedy potrzeba wielu prób, aby w końcu znaleźć to, czego szukamy. Warto również skorzystać z pomocy stylistki, która w profesjonalny sposób doradzi nam, w jakich ubraniach będziemy się najlepiej prezentować.

Można również samodzielnie poeksperymentować. W takim przypadku należy jednak skorzystać z porad i opinii zaufanych osób, które ocenią, czy dobrze prezentujemy się w danym stroju.

e-bielizna.pl www.kancelariafavitor.pl