Loading...

Kupujemy żakiet

Żakiet jeszcze do niedawna kojarzony był z obowiązkowym elementem stroju służbowego. Obecnie możemy zakładać go na co dzień. Żakiet idealnie komponuje się niemal z każdym stylem.

Trzeba go jednak umiejętnie dopasować do sylwetki. W jaki sposób należy tego dokonać? Kobiety o figurze gruszki powinny wybierać krótkie żakiety, które odwrócą uwagę od szerokich bioder. Ważne, żeby taki żakiet podkreślał wcięcie w talii.

W ten sposób można ukazać jedną z największych zalet sylwetki „gruszki”. Najbardziej polecane są żakiety w jasnych kolorach. W przypadku kobiet „jabłek” najważniejszym zadaniem jest zamaskowanie zbyt dużego brzucha.

Można tego dokonać za pomocą żakietu, który sięga do bioder. Dobrym pomysłem jest noszenie rozpiętego żakietu. Z tego powodu najlepiej wybrać żakiet bez guzików.

www.onlineubezpieczenia.com.pl

Głównym problemem kobiet o figurze kolumny jest brak wcięcia w talii. Można to zniwelować wybierając przedłużane żakiety. Dobrym pomysłem będzie również krótszy żakiet, który jednocześnie połączymy z baskinką.

Regały drewniane Krzesełka przedszkolne